Obnovené impérium

6.4.20 - Gediman - Komentáře (0)
Trvání: 4 ABY – 13 ABY
Vůdce: admirál Ennix Devian
Centrum: RZ7-6113-23
Obnovené impérium

Obnovené impérium, známé z počátku jen jako Kaarenthský disent, odmítalo členství v Imperiálním zůstatku. Místo toho chtělo obnovit slávu Palpatinova Galaktického impéria. Snažilo se sabotovat diplomatická jednání mezi Imperiálním zůstatkem a Novou republikou a plánovalo svrhnout Gilada Pellaeona, vůdce Imperiálního zůstatku.

V čele Obnoveného impéria stál admirál Ennix Devian, Palpatinův osobní zabiják. Centrum své říše vybudoval na planetě RZ7-6113-23, kde existovala dobře utajená základna z dob Galaktického impéria. Sem stáhl všechnu vyřazenou republikovou techniku z Klonových válek, od vozidel po vesmírné křižníky, a vybudoval z ní poměrně efektivní ozbrojené síly.

Obnovené impérium nakonec zahájilo svůj velký plán – finální úder na planetu Orinda, centrum Imperiálního zůstatku. Útok se povedl, ale pak na pomoc přiletěla flotila barona D’Asty, která flotilu Obnoveného impéria zdevastovala. Ennix Devian se utkal v duelu s Kirem Kanosem, který ho však porazil a zabil. Tak Obnovené impérium skončilo.


Imperial Army – Pozemní armáda. Jejími standardními vojáky jsou Imperial Army Troopers. Elitními vojáky pro zvláštní operace jsou Imperial Army Special Missions Troopers.

Maritime Division – Vodní námořnictvo, spadá pod Imperial Army.

Imperial Navy – Vesmírné námořnictvo. Jeho standardními vojáky jsou Imperial Navy Troopers, kteří zajišťují bezpečnost na lodích a stanicích. Elitními vojáky pro zvláštní operace jsou Imperial Navy Commando.

Imperial Starfighter Corps – Letectvo, spadá pod Imperial Navy.

Imperial Navy Intelligence – Námořní rozvědka, spadá pod Imperial Navy.

Stormtrooper Corps – Elitní jednotky rychlého nasazení.


Úvod | Projekt Void © 2009-2024
Původní texty a zdrojový kód nesmí být bez souhlasu šířeny. Stránky založeny na redakčním systému FoxAxe
Web tip: Anime, filmy, hry; Postavy, osobnosti; Mutant Chronicles

Načtení stránky trvalo 0.0047 vteřin