Nové impérium

27.6.20 - Gediman - Komentáře (1)
Trvání: 103 ALE – 127 ALE
Vůdce: Imperátor Black Raven, poté Darth Noor (105 ALE), poté Darth Badon (115 ALE)
Centrum: Korriban
Nové impérium

V roce 103 ALE Black Raven založil Nové impérium spojením Nové republiky a Imperiálního zůstatku. Spojení bylo nenásilné, využil pouze svého politického vlivu a dobré pověsti. Hodlal zničit nejen Sithy, ale také Jedie, což v Senátu vyvolalo pobouření. Argumentoval tak, že Jediové podporují svrženého Nejvyššího kancléře Gedimana a jsou tedy nepřátelé. Black Raven Senát záhy na to rozpustil a prohlásil se Imperátorem. Vyhlásil nový „rozkaz 66“ a tak Nové impérium začalo proti-jedijskou čistku.

V roce 105 ALE Black Raven pravidelně odlétal na tajné cesty za svojí milenkou Noyou. Jeho učedník Darth Noor se ho snažil stopovat, ale pokaždé marně. Nakonec ho zastihl při návratu z jedné takové cesty. Chtěl vědět, kam odlétá. Cítil změnu v jeho chování, vycítil jeho myšlenky. Raven ho ale pohotově znehybnil a znovu zmizel, tentokrát se již nevrátil. Darth Noor byl chováním svého mistra zmaten, nicméně prohlásil ho za nepřítele. Sám sebe pak ustanovil novým Imperátorem.

V roce 114 ALE se Darth Noor vrátil na světlou stranu Síly, aby pomohl porazit Replikatora, Temného pána ze Sithu. Obětoval se tím, že se nechal posednout jeho duchem, který v jeho těle byl následně uvězněn a záhy na to i zničen.

V roce 115 ALE se Imperátorem stal Darth Badon, Noorův učedník.

V roce 119 ALE byla obnovena Nová republika, což přineslo Novému impériu velkou ztrátu.

V roce 127 ALE bylo Nové impérium reformováno na Galaktickou ligu.


Imperial Army – Pozemní armáda. Jejími standardními vojáky jsou Imperial Army Troopers. Elitními vojáky pro zvláštní operace jsou Imperial Army Special Missions Troopers.

Maritime Division – Vodní námořnictvo, spadá pod Imperial Army.

Imperial Navy – Vesmírné námořnictvo. Jeho standardními vojáky jsou Imperial Navy Troopers, kteří zajišťují bezpečnost na lodích a stanicích. Elitními vojáky pro zvláštní operace jsou Imperial Navy Commando.

Imperial Starfighter Corps – Letectvo, spadá pod Imperial Navy.

Imperial Navy Intelligence – Námořní rozvědka, spadá pod Imperial Navy.

Stormtrooper Corps – Elitní jednotky rychlého nasazení. Do jejich řad mohou i nelidské rasy.

Imperial Intelligence (II) – Rozvědka.

Imperial Diplomatic Corps – Diplomatická sekce ozbrojených sil. Jejím úkolem je vyjednávat s cizími planetami a začleňovat je do Nového impéria. Známá také jako Diplomatic Service či Diplo-Serv.

Imperator's Royal Guard – Garda chránící Imperátora. Členové nosí červená brnění a pláště. Mají k dispozici stíhačky TIE/IN Interceptor v červené barvě. Známá také jako Red Guard nebo Imperial Guard.


Úvod | Projekt Void © 2009-2024
Původní texty a zdrojový kód nesmí být bez souhlasu šířeny. Stránky založeny na redakčním systému FoxAxe
Web tip: Anime, filmy, hry; Postavy, osobnosti; Mutant Chronicles

Načtení stránky trvalo 0.0037 vteřin